O firmie

Historia firmy

Szewczyk Szkło to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma szklarska, która powstała w 2016 roku. Działa ona na rynku krajowym jak i zagranicznym, jednak głównie w Nowym Sączu i okolicy.
[ znana również na rynku krakowskim – sprawnie funkcjonowała tam przez dwa lata.]
Realizuje ona zamówienia klientów indywidualnych jak i biznesowych- ich liczba sukcesywnie wzrasta z każdym miesiącem działalności firmy.

Załoga składa się z młodych, ambitnych osób, których połączyła wielka pasja do szkła i jego obróbki. Mimo tak krótkiej obecności na rynku, firma liczy już dziesięć osób, a ich liczba stale się powiększa ze względu na ciągły wzrost zamówień.

Firma rozwija się poprzez ciągłe udoskonalanie sprzętu, powiększanie parku maszynowego i szkolenia pracowników, co przekłada się na realizację coraz trudniejszych zamówień.

Na tle lokalnej konkurencji firma wyróżnia się kompleksową realizacją zamówień, począwszy od pomiaru, przez produkcję po montaż.

„Wychodzimy z założenia, że wszystko jest możliwe, o ile ma się głowę na karku i ręce gotowe do pracy, a każde zadanie traktujemy jako nowe wyzwanie, któremu godnie stawimy czoła!”